insaat-santiye-cadiri santiye-cadiri-bilgiler-2

KULLANIMI

Aşağıda tabloda yer aldığı şekliyle farklı ölçülerde (4-7 m genişlik ve istenen uzunlukta) üretilebilmektedir.Müşteri isteğine uygun olarak çadırların şekli, yanı dik, tam yarım ay, elips gibi, belirlenmektedir.

Çadırın büyüklüğüne göre, 42mm X 48 mm X 1,2 mm X 1,5 mm çapında boru iskelet ve 32 mm X 1,00 mm X 1.20 mm çapında ara boru profillerle demir konstrüksiyon oluşturulmaktadır. Demir iskelette kaynak birleşimlerden mümkün olduğunca kaçınılmakta, özel presler sayesinde boru birbirine geçmeleri aşağıda görüldüğü gibi kaynaksız şekilde gerçekleştirilmektedir.

İsteğe bağlı olarak iskelet demirleri, galvaniz kaplama yapılabilmekte ya da farklı renklerde boyanabilmektedir.

Demir iskeletin çok sayıda kurulum-söküme elverişli pratik kurulum özelliğinde olmasına önem verilmiştir. Ayrıca, taşıma kolaylığı da düşünülerek bir pick-up’a sığabilecek ölçülerde üretim yapılmaktadır.

İnşaat çadırlarında PVC branda (polyester) kullnılmaktadır. Brandanın özellikleri ve rengi çadırın kullanıldığı iklim şartlarına ve müşteri beğenisine göre değişebilmektedir. Yine iklim şartlarına bağlı olarak izolasyon kademesi de çadırlarımıza kolaylıkla monte edilebilir: gerek sıcak gerekse soğuk havadan etkilenmenin en aza indirilmesi amacıyla.

Kullanım Alanları
- İnşaat Malzemelerinin Depolanması
- Dış etkenlerden uzak atelye
- Çalışanların dinlenme alanı
- Çalışanların yatak alanı

Şantiye Çadırları ile İlgili Bilgiler

santiye-cadiri-bilgiler