Depo, hangar, inşaat çadırı olarak da adlandırılan şantiye çadırı üretimi ve montajı firmamızın asıl faaliyet alanında yer almaktadır. 1979’dan bu yana farklı tipte çadırlara “çelik iskelet” imalatı yapan firmamız, son yıllarda artan taleple birlikte iskelet üzerine giydirilen çadırların da imalatına başlamış, komple şantiye çadır imalatını gerçekleştirmektedir.

 Neden VİLLA ÇADIR?

  1. Zamanında teslimat. İmzasının da sözünün de arkasında bir firma

  2. Üründe ve işçilikte kalite

  3. Kullanıcı ihtiyaçları gözönüne alınarak esnek tasarım ve malzeme seçimi

  4. Arandığında bulunan, servis rahatlığı olan bir çalışma anlayışı

  5. Uygun fiyat

İnşaat firmalarımızın yüklendiğiniz ağır sorumluluğun bilincindeyiz. Bu noktada VİLLA ÇADIR, lojistik yönden ihtiyaçlarınıza cevap vererek başarınızda olsa pay sahibi olmak istemektedir.

Değerlendirme ve görüşme isteğinize hazır olduğumuzu bildirir saygılar sunarız.

1979 yılından bu yana ticari faaliyetlerine devam eden firmamızın başlıca faaliyet alanları; mafsallı ve körüklü tente, şantiye ve inşaat çadırlarıdır. Aynı zamanda sezonluk olarak da gerek kurban çadırları gerekse tören çadırlarının çadır/çelik iskelet ve montajı anahtar teslim şeklinde yapılmaktadır. Halihazırda Ankara İvedik Organize Sanayinde bulunan 700 m2 kapalı alanda üretim faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz.

Çalışma prensibimiz; müşteri memnuniyetini esas alan kaliteli ve pratik çözümler sunmak, müşterimizin ihtiyaçlarına çözüm ortağı olmaktır.

villa-cadir-1

villa-cadir

villa cadir

villa-cadir